всі категорії

Головна>Про нас

Профіль компанії


Dalian Tianpeng Food Co., Ltd., заснована в серпні 1994 року, розташована в промисловій зоні Фучжоучен, місто Вафандянь, провінція Ляонін. Він займає площу 100,000 2 м50,000, а площа забудови становить 2 XNUMX мXNUMX, і спеціалізується на виробництві, переробці та управлінні хроном і різноманітним інтегрованим харчовим підприємством. Наші основні продукти переробки - хрін (пластівці, гранули та порошок), порошок імбиру, ефірна олія канпіо, гірчиця, порошок васабі, паста васабі, каррі та ароматичний соус тощо. Продукти експортуються до Азії, Європи, Америки та Австрії тощо. внутрішні продажі зростали з року в рік. Ми хочемо забезпечити світ високоякісною здоровою їжею.

DALIAN TIANPENG FOOD CO., LTD. має 42 мільйони юанів основних засобів і статутний капітал 30 мільйонів юанів. Річний обсяг виробництва становить 3000 тонн, а річний оборот становить 80 мільйонів юанів. Наша компанія має сучасне виробниче обладнання (наприклад, система автоматичної сушильної виробничої лінії, система води для забезпечення очищеної води, мікрохвильова сушильна машина, електромагнітний сепаратор, металодетектор, борошномельний верстат, автоматична пакувальна машина, автоматична розливна машина, ущільнювальне обладнання, ламінатор , гомогенізуюча машина, блендер, обладнання для вилучення олії з екстрактом гірчиці тощо.
Ми отримали сертифікат ISO22000:2005, BRC, IFS, HALAL, KOSHER тощо, наша компанія має високоякісний технічний та управлінський персонал, тому від посадки, обробки до продажу готової продукції - ми формуємо повний ланцюжок промислової структури. Наша лабораторія може проводити фізичні, хімічні та мікробіологічні випробування, щоб ми могли забезпечити хорошу якість та безпеку харчових продуктів. У той же час наша технологія обробки, якість продукції та критерії упаковки тощо перевищують міжнародний стандарт тестування. Ми сподіваємось, що надаючи продукти високої якості, ви можете додати багато радості та здоров’я у ваше життя та дозволити більше людей насолоджуватися натуральним смаком.

Dalian Tianpeng Food Co., Ltd.
bt
bt
Річний випуск продукціїРічний випуск продукції
Річний випуск продукції

понад 10000 мтс

КлієнтиКлієнти
Клієнти

майже в 100 країнах і регіонах

ЩорічнийЩорічний
Щорічний

Оборот 50 мільйонів доларів

Експортний ринок КитаюЕкспортний ринок Китаю
Експортний ринок Китаю

85% частки ринку

Глобальний експортний ринокГлобальний експортний ринок
Глобальний експортний ринок

30% частки ринку

Площа посадкиПлоща посадки
Площа посадки

понад 20 млн кв

 • Сировина хрону
  Сировина хрону

 • Професійна команда досліджень і розробок
  Професійна команда досліджень і розробок

 • Пакувальна майстерня
  Пакувальна майстерня

 • Виробничий цех
  Виробничий цех