всі категорії

Головна>Про нас>Про компанію

Профіль компанії


Dalian Tianpeng Food Co., Ltd., заснована в серпні 1994 року, розташована в промисловій зоні Фучжоучен, місто Вафандянь, провінція Ляонін. Він займає площу 100,000 2 м50,000, а площа забудови становить 2 XNUMX мXNUMX, і спеціалізується на виробництві, переробці та управлінні хроном і різноманітними інтегрованими харчовими підприємствами. Основними продуктами переробки є хрін (пластівці, гранули та порошок), порошок імбиру, канпіо, гірчиця. ефірна олія, порошок васабі, паста васабі, соус каррі та ароматизатор тощо. Продукти, що експортуються в Азію, Європу, Америку та Австрію тощо. Тим часом наші внутрішні продажі з кожним роком зростають. Ми хочемо надавати світу високоякісне здорове харчування.

DALIAN TIANPENG FOOD CO., LTD. має 42 мільйони юанів основних засобів і статутний капітал 30 мільйонів юанів. Річний обсяг виробництва становить 3000 тонн, а річний оборот становить 80 мільйонів юанів. Наша компанія має сучасне виробниче обладнання (наприклад, система автоматичної виробничої лінії сушіння, система води для забезпечення очищеної води, мікрохвильова сушильна машина; електромагнітний сепаратор, металодетектор, борошномельний верстат , автоматична пакувальна машина, автоматична розливна машина, ущільнювальне обладнання, машина для ламінування, машина для гомогенізації, машина для блендера, обладнання для вилучення олії з екстрактом гірчиці тощо.

Ми отримали сертифікат ISO22000:2005, BRC, IFS, HALAL, KOSHER тощо, наша компанія має високоякісний технічний та управлінський персонал, отже, від посадки, обробки до продажу готової продукції - ми формуємо повний ланцюжок промислової структури. Наша лабораторія може проводити фізичні, хімічні та мікробіологічні випробування, щоб ми могли забезпечити хорошу якість та безпеку харчових продуктів. Тим часом наша технологія обробки, якість продукції та критерії упаковки тощо перевищують міжнародний стандарт тестування. Ми сподіваємось, що надаючи продукти високої якості, ви можете додати багато радості та здоров’я у ваше життя та дозволити більше людей насолоджуватися натуральним смаком.


Dalian Tianpeng Food Co., Ltd.
bt
bt
Річний випуск продукціїРічний випуск продукції
Річний випуск продукції

понад 10000 мтс

КлієнтиКлієнти
Клієнти

майже в 100 країнах і регіонах

ЩорічнийЩорічний
Щорічний

Оборот 50 мільйонів доларів

Експортний ринок КитаюЕкспортний ринок Китаю
Експортний ринок Китаю

85% частки ринку

Глобальний експортний ринокГлобальний експортний ринок
Глобальний експортний ринок

30% частки ринку

Площа посадкиПлоща посадки
Площа посадки

понад 20 млн кв

 • Сировина хрону
  Сировина хрону

 • Професійна команда досліджень і розробок
  Професійна команда досліджень і розробок

 • Пакувальна майстерня
  Пакувальна майстерня

 • Виробничий цех
  Виробничий цех